Informace o aktuální podobě provozu na všech našich pobočkách naleznete zde.

Nonstop
asistenční služby

732 262 266

Recepce 558 996 125

MENU

O nás

Karireal

Jsme autorizovaným partnerem ŠKODA a servisním partnerem Volkswagen. Od roku 2003 se na Třinecku staráme o všechny vaše automobilové potřeby, radosti i strasti.

Začínali jsme jako malá lokální firma na Frýdecké ulici, která tehdy vypadala zdaleka jinak než dnes. Pracovitost, píle a loajální zákazníci nám postupně dovolili investovat do nových provozoven. Dnes máme kromě dvou dalších poboček na Třinecku i partnerskou společnost KARIREAL SLOVAKIA. Najdete nás v Pezinku a v Bratislavě.

Naše úspěchy

Skoro 20 let na trhu

Téměř 10 000 prodaných vozidel

1,2 milionů korun darovaných na dobročinnost

Naše historie

2003

Vznik Karirealu

Od počátku jsme usilovali o navázání spolupráce s domácí automobilkou. Ačkoliv to někdy nemusí být zcela zřejmé, tak Češi jsou patrioti a značku ŠKODA mají v oblibě. Byla to prostě sázka na jistotu. Počáteční investice do rozjezdu byly značné. Start nám výrazně ulehčil vstup významného regionálního investora.

2006

Rozšíření – Pezinok

Spolupráce se ŠKODA AUTO se ukázala být trefou do černého. Rychle jsme se etablovali, začali získávat nové obchodní partnery a důležité kontakty. Díky tomu se nám v roce 2006 naskytla skvělá příležitost otevřít první zahraniční showroom. Rozhodli jsme se pro slovenský Pezinok.

2010

Rozšíření – Bratislava

O 4 roky později se na výpadovce z Bratislavy na Žilinu nedaleko od letiště nabídla příležitost pro další rozvoj naši společnosti. Na prodej zde byly opravdu velkorysé prostory a navíc na skvělé adrese. Nutnou rekonstrukcí jsme rozdělili prostory na dva samostatné showroomy ŠKODA a HYUNDAI, které dnes najdete na Galvaniho ulici.

2012

Rozšíření – Oldřichovice

Během deseti let na Třinecku jsme si vybudovali silné postavení. Cítili jsme však, že noví i stávající zákazníci jsou „hladoví“ a širší nabídku kvalitních služeb by ocenili. V té době byl k prodeji zajetý showroom v Oldřichovicích. Jeho koupí jsme si mohli dovolit rozšířit činnost a uspokojit tím rostoucí poptávku.

2015

Rebranding

Měnit tvář devadesátkových showroomů na moderní, prostorné a pro zákazníky příjemné místo, začala ŠKODA v roce 2014. Rebranding se týkal 35 trhů po celé Evropě. Kompletní změnu vzhledu, založenou na novém designu značky, můžete vidět na našich prodejnách na Frýdecké ulici v Třinci, v Pezinoku a Bratislavě.

2017

Rozšíření – Návsí

Zakoupení staronových prostor na známé adrese hned vedle čerpaci stanice Shell nám umožnilo dále rozšířit nabídku služeb. Dnes tak můžeme říci, že jsme schopni zajistit téměř veškerý motoristický servis a služby..

Naši klienti o nás říkají

Miroslav Nytra

Mosty u Jablunkova

V roce 2018 jsem si zde koupil krásného SUPERBA (ojetinu) 2,0 TDI. Dodnes jezdí perfektně, bez jediné poruchy. Pochvalu zaslouží i personál. S jakoukoliv maličkostí pomůžou jak po telefonu, tak v servisu (většinou na počkání). Za mě a moji rodinu jsou skvělí. Dá se říct, že mají až rodinný přístup.

Halina Kurečková

Jablunkov

Děkuji za poslední návštěvu v servisu. Velmi oceňuji profesionální přístup, kvalitu provedených prací, a hlavně vždy dostupnost potřebných dílů pro opravu moji ŠKODY OCTAVIA. S vámi mám jistotu, že domluvený servis proběhne podle plánu a za předem stanovených cenových podmínek. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků!

Tomáš Morcinek

Třinec

KARIREAL mohu jen doporučit! Historicky jsem již řešil výběr vozidla i u jiných autorizovaných prodejců, ale s KARIREALEM jsem opravdu maximálně spokojený. Odborně, ale srozumitelně poradí s výběrem vozidla. Potřebné informace o průběhu objednávky sdělují obratem. Veškerá jejich komunikace je velmi vstřícná.

Jan Raszka

Třinec

U firmy KARIREAL jsem si koupil novou ŠKODU SCALA. Během prodeje i následného předání vozu jsem byl hodně vděčný za přátelský přístup. Oceňuji i detailní a srozumitelné vysvětlení všech moderních funkcí infotainmentu, které auto nabízí. Z vlastní zkušeností vím, že ne všude tomu rozumí.

Naše ocenění

NEJLEPŠÍ OBCHODNÍK 2020

NEJLEPŠÍ OBCHODNÍK 2020

4.místo v servisní soutěži 2020

4.místo v servisní soutěži 2020

KARIREAL a.s. © 2021.

Vytvořeno v