Důležité upozornění: Z důvodu nařízení vlády žádáme všechny návštěvníky, aby si od 9. září 2020 před vstupem do všech našich poboček zakryli ústa a nos. Děkujeme, že chráníte sebe i ostatní.

Nonstop
asistenční služby

732 262 266

Recepce 558 996 125

MENU

22. 10. 2020

Aktuální informace o provozu našich poboček

Vážení zákazníci,


v návaznosti na nová mimořádná opatření přijatá vládou ČR ze dne 21. 10. 2020 jsme nuceni omezit provoz autosalonů na všech našich pobočkách, resp. vyhrazené prostory určené pro prodej vozů. Zcela respektujeme a chceme dodržovat nařízení, které má za účel hlavně ochránit zdraví nás všech.


! PRODEJ VOZŮ ONLINE ! 

V případě převzetí vašeho nového vozu můžete volat svému prodejci. Ostatní naši prodejci však nadále fungují online, mohou vám zaslat nabídky na nákup nového vozu včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. 

Kontakty na naše prodejce zde: 


! SERVIS VOZŮ A PRODEJ DÍLŮ NEPŘERUŠEN !

Rádi bychom vás informovali, že servisní služby zůstávají nadále v provozu v plném rozsahu a dle standartní otevírací doby. Snažíme se však předcházet zbytečně dlouhému osobnímu kontaktu, a tak žádáme všechny zákazníky, aby se na servis objednávali předem telefonicky. Pracovní doba našich servisů se nemění. 

Kontakty na naše servisní poradce zde:  

Přezouváme na zimu

V období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky předepsané legislativou. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je čtyři milimetry. Nachystejte se na zimu včas.


Na všech našich provozovnách jsou k dispozici dezinfekce pro Vaši potřebu.

Při návštěve našich servisů dodržujte následující hygienická pravidla:

 

1)  mějte zakrytá ústa a nos rouškou

2) dodržujte bezpečné rozestupy 2 metry

3) použivejte dostupnou dezinfekci

 

Těšíme se na vás
Tým společnosti KARIREAL

KARIREAL a.s. © 2020.

Vytvořeno v