volné pracovní pozice

U nás najdete práci na HPP v moderním zázemí stabilního dealera a v přátelském kolektivu. Nabízíme Vám také možnost neustálého vzdělávání se, motivační mzdu, příspěvek na stravování či firemní/teambuildingové akce a mnoho dalších výhod.

Pokud jste přesvědčeni, že ve svém oboru patříte k nejlepším, zašlete nám Váš životopis a žádost na adresu prace@karireal.cz.

Momentálně hledáme kandidáty na tyto pozice:

Pracovník ručního mytí vozidel

Vaše pracovní náplň bude ruční mytí vozidel včetně úklidu interiéru a tepování.

Požadavky: pracovitost a manuální zručnost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu a ŘP sk. B; nabízíme práci na HPP ve stabilní a prosperující společnosti, ohodnocení odpovídající výkonu a stravovací benefit.

Přijímací technik

Jako přijímací technik (servisní poradce) budete komunikovat se zákazníky a v návaznosti na jejich potřeby a požadavky budete přijímat zakázky do servisu, plánovat termíny, zajišťovat náhradní díly pro dané zakázky, kontrolovat kvalitu provedené práce a provádět zkušební jízdy. Následně budete vysvětlovat zákazníkovi provedenou práci na voze, realizovat fakturaci a vyúčtování. Součástí pracovní náplně je také vyřizování reklamací.

Požadavky: střední vzdělání s maturitou v oboru; zájem o automobilový průmysl, obchodní dovednosti, zákaznicky orientovaná osoba s komunikačními schopnostmi, znalost práce s PC (MS Office), příjemné vystupování, bezúhonnost, spolehlivost, důkladnost, samostatnost, zodpovědnost a řidičský průkaz sk. B

Správce budov

Na této pozici povedete dokumentaci budov a technologického zařízení. Budete posuzovat, ověřovat, kontrolovat a zajišťovat provozuschopný stav budov, jejich technologických zařízení a pozemků. Součástí pracovní náplně je zajištění pravidelných prohlídek a oprav technických zařízení a provádění plánu a dokumentace o prohlídkách technických zařízení. Budete rovněž provádět drobné opravy budov, údržbu pozemků v areálu společnosti. Budete zajišťovat nákup a evidenci osobních ochranných pracovních pomůcek dle směrnice. Budete zodpovídat za vedení úseku nástrojárny a elektroúdržby.

Požadavky: střední odborné vzdělání (vyučen); platnou zkoušku dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou; organizační a technické schopnosti; manuální zručnost; řidičský průkaz sk. B, bezúhonnost; samostatnost a spolehlivost

Technik STK

Náplň Vaší práce bude kontrola vozidel na lince STK.

Požadavky: středoškolské vzdělání s dvouletou praxí v oboru technika/automechanika nebo s výučním listem a s šestiletou praxí v oboru technika/automechanika, řidičský průkaz sk. B+E, A

kariéra

V dnešní době dosáhne úspěchů pouze moderní firma s profesionálními zaměstnanci.

Pokud jste přesvědčeni, že ve svém oboru patříte k nejlepším, zašlete nám Váš životopis a žádost na adresu prace@karireal.cz.

volné
pracovní pozice

Chcete se k nám přidat?

Videa

Najdete nás na
sociálních sítích