Nonstop
asistenční služby

732 262 266

Recepce 558 996 125

MENU

1. 1. 2022

Šeková knížka 2022

Celoroční slevy až 20 % na ŠKODA originální náhradní díly i práci

Ušetřete na opravě vašeho vozu se Šekovou knížkou plnou slev. Akce je určena výhradně pro majitele vozů ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ, jehož stáří je 4 a více let. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat v našem autorizovaném servisu ŠKODATřinci nebo Oldřichovicích. Šeková knížka je zcela zdarma.

 

Šeková knížka 2022 plná slev

chci získat knížku a ušetřit na opravě vozu 

 

Kompletní přehled všech slev najdete níže pod tímto titulkem

 

SLEVA 20 % NA VÝMĚNU SPOJKY

ŠKODA originální spojky, spojkové lamely, přítlačné kotouče, vypínací ložiska a setrvačník. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

 

SLEVA 20 % NA VÝMĚNU BRZD

Sleva platí pro výměnu ŠKODA originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů. Pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

 

SLEVA 20 % NA VÝMĚNU VÝFUKU

Sleva se vztahuje na střední i zadní díl ŠKODA originálního výfuku. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. Sleva se nevztahuje na výměnu DPF filtrů v akční nabídce.

 

ZDARMA AUTOKOSMETIKA

Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky ŠKODA dle svého výběru zdarma. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.

 

SLEVA 20 % NA VÝMĚNU TLUMIČŮ

Sleva se vztahuje na výměnu předních i zadních ŠKODA originálních tlumičů a na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

 

SLEVA 20 % NA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.

 

SLEVA 15 % NA VÝMĚNU ŘEMENŮ

Sleva se vztahuje na ŠKODA originální řemeny, řetězy, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH.

 

SLEVA 10 % NA ŠKODA ORIGINÁLNÍ DÍLY

Sleva je platná tehdy, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč (včetně DPH). Maximální výše slevy je 5 000 Kč. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH. Sleva se nevztahuje na podporované filtry pevných částic - DPF s akční cenou.

 

chci všechny tyto slevy zcela ZDARMA

 

Na jaký vůz se nabídka vztahuje?

Na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ starý 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky získáte od servisního partnera vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma. Akce je platná pouze na území ČR do 31. prosince 2022.

S jakýmkoliv dotazem Vám rádi pomůžeme

asistentka příjmu oprav - Třinec

Beata Byrtusová

asistentka příjmu oprav - Oldřichovice

Jana Przybylová

KARIREAL a.s. © 2022.

Vytvořeno v