Informace o aktuální podobě provozu na všech našich pobočkách naleznete zde.

Nonstop
asistenční služby

732 262 266

Recepce 558 996 125

MENU

22. 10. 2020

Aktuální provozní informace platné od 10.5.2021

Vážení zákazníci,


naše autosalony jsou po několikaměsíčním vynuceném uzavření ze strany vlády ČR opět v provozu a to v plném rozsahu. Bylo to dlouhé a náročné období, kterému je už snad jednou pro vždy konec. Od 10.5. otevíráme všechny dveře do našich autoservisů. Stejně jako doposud budeme dodržovat bezpečnostní pravidla, jejichž cílem je minimalizovat zdravotní rizika pro nás pro všechny.


 

PRODEJ VOZŮ OBNOVEN V PLNÉM REŽIMU

Chcete si přijet otestovat nějaký vůz, popovídat si s našimi prodejci o aktuálních novinkách ze světa ŠKODA nebo si nechat poradit s koupi nového, ojetého či bazarového vozu? Konečně můžete! Od 10.5. fungujeme bez omezení. Jsme tu samozřejmě pro vás i nadále on-line, telefonu či emailu, díky rozvolňování opatření a zrušení omezení volného pohybu osob vás ale velmi rádi uvidíme osobně.

Nová, plně elektrická ŠKODA ENYAQ iV právě dorazila do našeho dealerství v Třinci na Frýdecké ulici, kde je od 13. 5. 2021 k vidění a připravena předvést se ve své plné kráse. Přijďte si prohlédnout a otestovat si nový vůz ŠKODA ENYAQ iV do KARIREALU. 

To mě zajímá

Našich partnerů si vážíme, a proto jsme si pro všechny zaměstnance TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, MORAVIA STEEL, AGEL a všech dceřiných společností připravili akční slevu 9 - 13 % na všechny nové vozy ŠKODA z naší nabídky. Slevu lze kombinovat se zvýhodněným financováním od ŠKODA AUTO.

 

 


 

SERVIS VOZŮ OBNOVEN V PLNÉM REŽIMU

Všechny servisní služby jsou vám aktuálně k dispozici bez jakéhokoliv omezení.

Objednejte se do servisu online

Rychle, jednoduše a pohodlně.

 

 
 
 

Získejte výhody pro vozy starší 4 let

Pokud vlastníte vůz ŠKODA jehož stáří je 4 a více let, využijte Šekovou knížku plnou slev, která je určena právě vám. Díky knížce získate až 20% slevy na vybrané opravy, originální příslušenství a náhradní díly ŠKODA a řadu dalších výhod.

 

 

Jarní servisní prohlídka vozu za 249 Kč a slevy až 20 % na příslušenství ŠKODA

Využijte cenově výhodnou Jarní kontrolu vašeho vozu v termínu od 1. 4. do 31.5. 2021. Do 31. 5. platí také zvýhodnění až 20 % na vybraný sortiment příslušenství, který zahrnuje například střešní nosiče, boxy, stěrače a další praktické vybavení.

 
 

 

Všichni naši zaměstnanci dodržují veškerá hygienická opatření a jsou pravidelně testování

Při vstupu do všech našich prostor Vás prosíme o respektování vládních pandemických opatřeních. Vstupujte pouze s rouškou, respirátorem či šátkem pro ochranu vašich dýchacích cest, dodržujte rozestupy a ošetřete své ruce dezinfekcí, která je k dispozici u vstupu.

 

S jakýmkoliv dotazem Vám rádi pomůžeme

vedoucí prodeje nových vozidel

Veronika Škereňová

vedoucí prodeje Škoda PLUS

Radek Brózda

asistentka příjmu oprav

Lenka Gorylová

asistentka příjmu oprav

Jana Przybylová

vedoucí servisu NÁVSÍ

Jiří Mikula

KARIREAL a.s. © 2021.

Vytvořeno v